Konkursai

2013 – 2014 mokslo metai

Vilniaus Rajono Nemenčinės krašto  ikimokyklinių įstaigų

mažųjų skaitovų konkursas Augame kartu su eilėraščiu ‘‘

Konkursas buvo organizuotas 2 etapais.
I-as etapas. Iki vasario 20 d. –  poezijos konkursas buvo organizuotas  ikimokyklinėse įstaigose.

II –as etapas. Kovo  26 dieną, 10.00 val. – finalinis poezijos konkursas įvyko Nemenčinės vaikų lopšelyje–darželyje (Kranto g. 21).

TIKSLAS:  padėti atsiskleisti talentingiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams poezijos mene, ugdyti vaikų sceninę kultūrą.

UŽDAVINIAI:

– ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą;

– siekti, kad vaikas patirtų tam tikrą dvasinį pakilimą, džiaugsmą;

– lavinti estetinį skonį ir atmintį;

– skatinti individualią improvizaciją, saviraišką;

– ugdyti vaikų kūrybiškumą, originalumą;

– tenkinti bendravimo poreikį;

– puoselėti vaikų poetų kūrybą.

2012 – 2013 mokslo metai

Konkursas ,,Stebuklinga eilėraščių skrynia‘‘

I etapas

2013 m. sausio 22 d. mūsų darželyje įvyko eilėraščių konkursas.

Dalyviai

Komisija

Komisija išrinko tris laimėtojus, kurie dalyvaus  II etape  Nemenčinės vaikų lopšelyje – darželyje.

II etapas

Sausio 29 d. finalinis skaitovų konkursas įvyko Nemenčinės vaikų lopšelyje – darželyje.

Dalyviai

Konkursas ,,Vitaminizuotas 2012“

Lapkričio 8 d. minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną organizuojamuose renginiuose skatinama atkreipti dėmesį į savo mitybą. Ypatingai svarbu, kad tinkamos, subalansuotos, visavertės mitybos poveikį suprastų vaikai.

Todėl Bezdonių vaikų darželis nusprendė dalyvauti Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro paskelbtame konkurse ,,Vitaminizuotas 2012“.  Konkurso tikslas – suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams žinių apie tinkamą, visavertę mitybą, įtraukiant juos į ,,vitaminizuoto 2012“ patiekalo gaminimo procesą.

Keletą dienų su vaikais kalbėjome, žaidėme, aptarėme apie vaisių, daržovių ir kitų sveikatai naudingų produktų reikšmę vaikų sveikatai. Tada pradėjome kartu su vaikais kurti savo patiekalą konkursui.

Su vaikais gaminame ,,Gaivias vaisių salotas“.

Salotų krepšelio puošimas

Degustacijos laukimas

Degustacija

Visiems labai patiko. Buvo skanu ir sveika!

2011 – 2012 mokslo metai

Raiškiojo skaitymo konkursas ,,Mano mylimiausias žaisliukas“ I – asis etapas